1.řada

1. prosince 2009 v 13:01
(Pilotní díl!)
Fran Fine je vyhozena z obchodu pro nevěsty kde pracuje po tom, co jí odkopne její přítel. Fran vezme práci podomní prodavačky kosmetiky. Jako první jde zkusit štěstí do domu známého Broadwayského producenta Maxwella Sheffielda. Maxwell se zoufale snaží najít chůvu pro jeho tři děti, které nedávno ztratily matku a které už donutili několik chův odejít. Po chvíli váhání se rozhodne vyzkoušet Fran jako řešení pro jeho problém.
(Kouř ve tvích lžích)

Fran udělá chybu, když před Brightonem mluví o svých rebelských letech na střední škole. Brighton z toho pochopí, že bude "borec", když začne kouřit. Samozřejmě to zjistí Maxwell a je z toho pekelně naštvaný. Fran vymyslí plán, jak Brightona odnaučit kouřit - ukázat mu, jak dopadne takový kuřák. Vezme ho do domova důchodců ke své babičce Yetě, vášnivé kuřáčce.(Moje pěkná chůva)

C.C. mluví s Mauren a ta pozve Maggie mezi debutantky, a proto se Fran se rozhodne pořádat čaj pro debutantky. Problém je ale to, že Fran na to nemá dostatečně kultivované vystupování. Maxwell a Niles se toho ujmou a udělají z Fran Fran "nafoukanou snobku". To se ale nelíbí Maggie ani debutantkám, která chce raději zpátky starou a zábavnou Fran.


Garde/špicl)


Maggie je pozvaná na své první rande a Maxwell donutí Fran, aby jim dělala garde, nebo jak to vidí Fran - špicla. Ale na rande to dopadne tak, že se Maggiin doprovod více zajímá o Fran než o Maggie. Maggie se proto na Fran naštve.
(Zde jde potomstvo)
C.C. chce být blíž Maxwellovi a ten jí navrhne ,že ať sním a s dětmi jde do ZOO ,protože má Fran volno.Maxwella bolí zub a jde k zubaři ,vezme děti do ZOO C.C.. Dopadne to špatně, protože C.C. řekne dětem, že s nimi Fran tráví čas jenom proto, že je za to placená. Proto Gracie uteče za Fran a najde jí u její matky a nakonec spolu skončí na svatbě Franiny sestřenice.
(Sluha,manžel,manželka a její máma)

Sylvie namluví příbuzným, se kterými roky soupeří, že si Fran vzala Maxwella a má sluhu. Souhrou udávlostí to dopadne tak, že Niles se vydává za pana Sheffielda, a Amz se musí vydávat za Nilese. Do toho všeho ještě přijde asociace sluhů zhodnotit Nilese. Všechno nakonec provalí C.C., ale díky Fran Nilese do asociace přijmou.
(Imaginární přítel)

Fran se dostane do velkých potíží, když omylem sní Gracinu imaginární kamarádku. Maxwell za to Fran vynadá, ačkoliv za nic nemůže. Jedou s Gracie k psychiatrovi a ta jim řekne, že Fran Gracie ve skutečnosti pomohla.

(Vánoční epizoda)

Fran tráví poprvé vánoce v rodině Scheffieldů, ale je znepokojená když zjistí, že si Maxwell najal "nakupovače dárků" pro jeho děti. Vysvětlí mu, že dárky se musejí dávat od srdce, což znamená pro děti a Fran mnohem víc. Fran se těší na svůj tučný vánoční bonus, ale po tom "co napraví" pana Sheffielda dostane "jenom" vázu od srdce.
(Osobní obchod)

Marwell a C.C. chtěji do své nové show zpěváka Brocka. Ten ale souhlasí jen pod podmínkou, že s ním půjde Fran na rande. Maxwell s tím souhlasí, ale pak si to po večeři v taxíku rozmyslí a kopne Brocka do určitých partií.


(Příbuzná chůva)

Když přijede na návštěvu Maxwellova chůva z dětství je zděšena způsobem, jakým Fran vychovává děti. Mezi oběmi chůvami panuje velké napetí a nesnášenlivost, kvůli jejich rozdílným povahám. Mimochodem Maxwellova chůva, jak se dozvíme, měla svého času něco s Nilesem!
Že mu to není blbý!Ne jen mu to přeju!


http://nd02.galerie.cz/044/162/92f69593f8_49913150_o2.jpg?1248024677

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 8. prosince 2009 v 17:53 | Reagovat

pičo to nejsou epizody !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama