2.řada

1. prosince 2009 v 13:04
01/26 Fran-Lite (23.)
Všichni jsou šokovaní, když jde Maxwell, po tom co mu Fran poradí, aby více zespolečenštil svůj život, na rande: s ženou jménem Leslie, která vypadá stejně jako Fran. Mezitím je Brightonznepokojený jeho problémem "s velikostí".

02/26 The Playwright (24.)

Brighton musí jít na ples se svoji ošklivou holkou, se kterou dělá vědecký projekt. Nakonec se z ní vykklube kočka. Fran potká v taxíku bývalého spolužáká, ubožáka, se kterým kdysi odmítla jít na rande. Teď s ním ale jít musí, aby ukuázala Brightonovi, že není povrchní. Ale při rande chce Jaffery skočit z okna, dokud si Maxwell nepřečte jeho hru.

03/26 Everybody Needs a Bubby (25.)

V domově důchodců u Yetty probíhá nějaká údržba, a tak musí Yetta bydlet u Fran. Problém ale nastane, když si domů začne Yetta tahat chlapi :-D. Maxwell se bojí, že bude mít na děti příliš velký vliv a to zvláště potom, když řekne Yetta Maggie (ve skutečnosti Gracie) aby na nic nečekala (ve smyslu se svým klukem).

04/26 Material Fran (26.)

Gracie se nechce jít na párty ke svojí kaamrádce, protože se bojí, že neusne bez medvídka a stydí se ho tam vzít. Fran jde na rande se starým bohatým v chlapem, ale pak jí dojde že on jí ma spíš jen jako okrasu. Maxwell se předhání s Franiným přítelem, kdo dřív koupí Maggie lístky.

05/26 Curse of the Grandmas (27.)

Fran už pracuje v domě rok, a tak čeká, že to Maxwell ocení, ale on na to zapomene, a tak si to Fran mco bere a myslí si, že ji Maxwell nedokáže ocenit. Vyžehlí to, když ji poděkuje v televizi. Fran dělá skautskou vedoucí a vezme světlušky do domova důchodců. Každá z holčiček si má adoptovat "svoji babičku". Ale pokaždé, když si Gracie nějakou babičku apoptuje, tak každá z ních umře. Nakonec si Gracie adoptuje Yettu a ta přežije...

06/26 The Nanny Napper (28.)

Když Fran musí s dětmi jet metrem, náhodou skončí v náruší s dítětem ruské imigrantky. Fran se snaří dítě vrátit, ale místo toho ji zavřou. Pustí jí, když se začne bavit s imigrantkou a zjistí, že obě nají radi stejný seriál, kde se něco podobného stalo.

07/26 A Star is Unborn (29.)

Fran dostane roli v avantgarním zpracování Romea a Julie. Celá věc ji soupne do hlavy a až to vyustí v to, že Maxwell řekne Fran, že je příšerná herečka.

08/26 Pinske Business (30.)

Franina matka a její kanastový klub se rozhodnou investovat jejich velké výhry do produkce Maxwellovi nové hry. Ale k tomu, aby Maxwell získal zbytek peněz co je potřeba, je nutné, aby do hry investoval ben Vereen. Ten s tím bude souhlasit jen pod podmínkou, že s ním půjde C.C. na večeři. Souhrou událostí se Fran musí vydávat za C.C. a Maxwell z toho má špatný pocit.

09/26 Stock Tip (31.)

Fran potká atraktivního muže, který jí řekne, že pracuje na Wall Street. Z toho Fran usoudí, že je to burzovní makléř. Domluví mu proto schůzku s Maxem a on se rozhodne investovat u něj hodně peněz. Nejedná se ovšem o burzovního makléře, ale o prodavače Hot Dogů, který má stánek na Wall Street. Fran to musí všechno vyžehlit a to za pomoci C.C.! :-D

10/26 The Whine Cellar (32.)

Fran a C.C. uvíznou v Maxově vinném sklípku a musejí se tam snést a čekat na vysvobození, zatímco nahoře probíhá oslava Sylviiných narozenin.

11/26 When You Pish upon a Star (33.)

Maxwell se rozhocne obsadit dětskou hvězdu populárního sitcomu J.D. Danielse do své nové show "Oliver". Fran si ale s J.D. promluví a vysvětlí mu, že lepší je žít jako normální kluk, než jako celebrita. To ale dopálí Maxwella a chce, aby to všechno Fran napravila.

12/26 Take Back Your Mink (34.)

Maggie se snaží zachránit svět, a tak zakazuje Fran používání sprejů a dokonce ji zakazuje nosit i drahocený kožich, který právě zdědila. Gracie má dva nové křečky - pojmenovala je Fran a pan Sheffield. Když Gracie řekla, že Fran je s panem Sheffieldem těhotná, přivodilo to C.C. málem infarkt.

13/26 The Strike (35.)

Fran má premiéru nové hru o odborářích. Fran tam jde taky a to i celá její rodina protože se hlásí k odborářům. Před místem, kde má být premiéra ale probíhá demonstrace a Fran je prostě "nucená", kvůli svému přesvědčení, se k ním přidat. Maxwell se snaží přemluvit Fran, aby šla dovnitř a novináři to vylíčí tak, že Maxwell se snažil rozehnat demonstraci. Skončí to tak, že Max i Fran jsou pozvání do talkshow.

14/26 I've Got a Secret (36.)

Když přijede k Sheffieldům celebrita se zabaleným obličejem v obvazech, Maxwell nechce říct Fran, kdo to je, protože by to všem vykecala. Fran dělá ale všechno proto, aby zjistila, kdo to je. Nakonec to zjistí...a stejně tak i tisk.

15/26 Kindervelt Days (37.)

Fran "musí" mít bezvadný doprovod na setkání lidí z letního tábora, aby ukázala staré rivalce Morgan, zač je toho loket. Fran je nešťastná až do té chvíle, kdy vyhraje rande na daný den s Ericem Estradou. Ten ale musí hned po začátku odejít a Fran se začíná dostávat do potíží...a pak se objeví Maxwell.

16/26 Canasta Masta (38.)

Brighton musí za někoho zaskočit při zápase v kanastě pořádaném Sylvií. Maxwell s tím nesouhlasí, ale nakonec stejně jede do Atlantic City spolu s ním. Nakonec to vypadá, že ze zápasu vyškrtnou Fran a tak se Brighton vzdá svého místa.

17/26 The Will (39.)

Za Maxwellem má přijet investor po infarktu, a tak Max nechá na stole pokyny ohledně jídla. Po tom, co Fran najde ten papír a myslí si že je Maxwellův a po tom, co Max napíše závěť, myslí si, že Max umírá. Nakonec málem přivodí investorovi druhý infarkt.

18/26 The Nanny Behind the Man (40.)

Maxwell opět soupeří s Andrew Lloyd Webberem o práva na show. Maxwell slíbí autorovi (Dakota Williamsovi) hry, že mu domluví rande s nějakou kočkou. Nechá to na Fran a ta mu domluví Yettu. Když Max zjistí, že hra není dopsaná, snaží se o to, aby se Yetta s Williamsem rozešla a on od smlouvy odstoupil. Andrew Lloyd Webber nakonec stejně vyhraje, protože koupí hru, kterou Williams napsal za jednu noc.

19/26 A Fine Friendship (41.)

Fran se dostane do potíží, když si myslí, že chůva - muž Gracinýho kamaráda je gay. Problém nastane, když se ukáže že není a Max ho nachytá s Fran v jejím pokoji, což vede IMHO k jedné z nejvtipnějších scén mezi Maxem/Fran/Nilesem vůbec.

20/26 Lamb Chop's on the Menu (42.)

Maxwell a C.C. se snaží najít dvě co nejlepší hvězdy pro svoji novou show. Sežene Shari Lavis a její loutku ovečky. Tyto dvě hvězdy zůstanou na návštěvě u Sheffieldů. Problém nastane, když to vypadá, že Vořech sežral ovečku.

21/26 Close Shave (43.)

Maggie dělá v nemocnici brigádu - je zdravotní sestra. Jednou nemůže přijít do práce, a tak poprosí Fran, jestli by za ní nezaskočila. Fran souhlasí. To ale netuší, že bude muset oholit Maxwella před operací slepého střeva.

22/26 What the Butler Sang (44.)

Fran doporučí Maxwellovi a C.C. aby zkusili obsadit Nilese do jejich nové show. Ve stejnou domu přijíždí Nadine, Franina sestra, do domu Sheffieldů, po té co se pohádala s manželem.


23/26 A Kiss Is Just a Kiss (45.)
Pořádá se soutěž v líbání - vítězka bude na obale desky nějakého zpěváka. Maggie chce jít, a tak ji Fran doprovází. Aby se neřeklo tak to také zkusí a vyhraje. Maggie se kvůli tomu na Fran naštve.

24/26 Strange Bedfellows (46.)

Franina kamarádka Mona, také chůva, jde do důchodu. Monin život je vlastně naprosto totožný s tím Franiným, což Fran velmi znepokojuje, protože Mona skončila svobodná a prakticky na ulici. A tak se Fran na Monině párty opije a ráno se ocitne u Maxwella v posteli.

25/26 The Chatterbox (47.)

Fran bere Maggie do kadeřnictví. Tam Fran zařídí práci umývačky hlav pro mladou snaživou herečku, přestože o tuhle práci usiluje Sylvie. Poznámka: Tahle epizoda měla zadělat na potenciální spin-off (který CBS nikdy nerozběhla).

26/26 Fran Gets Mugged (48.)

Fran a Brighton jdou do Central parku a Fran tam ukradnou kabelku. Výsledek? Chybí Franina "nenahraditelná" červená rtěnka a Maxwellův originální ústřižek ze Shakespearova Mackbetha.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama