3.řada

1. prosince 2009 v 13:05
03/26 Dope Diamond (51.)
Fran se zasnoubí s vlivným anglickým gentlemanem jménem Jules. Sylvie je nadšená, ale Maxwell v tom čeká nějaký háček. Když jde Jules vybírat s Fran prsten, ukáže se, že je to lupič a využívá takhle spoustu svobodných žen nad třicet.

04/26 A Fine Family Feud (52.)

Maggie slaví 16-té narozeniny a Maxwell ji chce uspořádat oslavu v Guggenheimově museu. Maggie si ale myslí, že to bude nuda a tak Fran uspořádá párty v klubu, který vlastní její teta Freida. Problém je ale to, že Sylvie a Freida spolu roky nemluví. Nakonec i Max musí uznat, že tahle párty je lepší.

05/26 Val's Apartment (53.)

Fran a Max se pohádají: Fran tvrdí, že by byl Max bez ní bezradný a Max říká, že Fran zas až tak moc nic nedělá. A tak se Fran rozhodne pronajmout si s Val byt v domě, kde žijí samý svobodní muži - jak se ale ukáže, jsou to gayové. Fran se chce vrátit a Max chce Fran také zpátky, ale ani jeden nechce připustit, že ten druhý měl pravdu. Vše nakonec vyřeší Sylvie.

06/26 Shopaholic (54.)

Když Val řekne Fran, že Danny, její bývalý přítel, si bere Heather Biblow, Fran rychle ztrácí kontrolu nad svou nákupní horečkou a Sheffieldové si o ní dělají starosti.

07/26 Oy Vey, You're Gay (55.)

Maxwell najme atraktivní novinářku Sydney kvůli napsání jeho biografie a rychle se do ní zblázní, přestože C.C. i Fran žárlí. Ale nemusí se bát, Sydney má, zdá se, mnohem větší zájem o Fran...

08/26 The Party's Over (56.)

Když Maxwell odjíždí se C.C., Brightonem a Gracie do Bostonu, dá Maggie jasné instrukce, že nesmí pořádat žádnou párty. Ale Fran a Val se rozhodnou pořádat mejdan nezadaných - chtějí si najít přítele a navíc na tom ještě vydělat. Problém nastane, když Fran zavřou, protože na pořádání mejdanu neměla povolení. Maggie to vezme před Maxem na sebe, aby Fran nevyhodil. Ale Fran se přizná a musí stát před soudem.

09/26 The Two Mrs. Sheffields (57.)

Když přijíždí Maxwellova nepříjemná matka na návštěvu za synem, požádá Maxwell Fran z trusu o ruku. Fran souhlasí, ale potom su uvědomí, proč ji Max požádal. A tak zasnoubení nemá dlouhého trvání.


10/26 Having His Baby (58.)

Když Fran vidí fotku dítěte svého bývalého přítele Dannyho, začíná litovat, že nemá vlastní dítě. A tak se Fran rozhodne pro dárce sperma a umělé oplodnění. Nakonec si to ale rozmyslí.

11/26 The Unkindest Gift (59.)

Brighton natáčí obřízku Franina příbuzného na video a při tom omdlí. Fran pošle to video do soutěže amatérských videí a vyhraje. Kvůli tomu musí celá rodina do Hollywoodu, kde se Fran setká s Dr. Queenovou.

12/26 The Kibbutz (60.)

Maxwell načapá Maggie jak se líbá se svým přítelem a rozhodne se ji poslat na prázdniny do Švýcarska. Když Fran přemlouvá Maggie, aby tam jela, říká jí, že ona byla jednou pryč taky sama (v Kibbutzu) a bylo to perfektní. A tak se Maggie rozhodne jet také do Kibbutzu. Když si ale uvědomí, co všechno tam dělala, snaží se přemluvit Maxe, aby její dovolenou zrušil.

13/26 An Offer She Can't Refuse (61.)

Fran začíná chodit s Tonym, otcem Gracinýho houslového partnera. Když ale zjistí, že se jedná o mafiána, snaží se ho zbavit. Nakonec ho Max přijme nevědomky jako zpěváka do své hry. Mezitím Brighton vydírá Maggie, kvůli obsahu jejího deníku.

14/26 Fashion Show (62.)

Celá rodina jde na premiéru, ale Fran pořád zdržuje, protože neví, co si má vzít na sebe. Nakonec už Maxwellovi dojde trpělivost a nedovolí jí, vyměnit si kabelku. Den po té vyjde v novinách příšerné hodnocení na Franinu kabelku. Aby se Max Fran omluvil, dovolí jí vybrat kostýmy pro novou hru.

15/26 Where's Fran? (63.)

Po tom, co Fran chytí Maggie při kouření, rozhodne se být načapána Maxwellem při kouření, aby udělila Maggie lekci. Plán ale zkrachuje, když Max řekne o Fran, že je hloupá a kvůli tomu Fran odejde pryč a nikdo netuší, kde je. Fran se nakonec objeví u souseda, bratra Billa Clintona. Jedná se o flashbackovou epizodu.

16/26 The Grandmas (64.)

Fran má krizi středního věku. Z důvodů: její vztah s pane Sheffiledem nikam nevede, Gracie nechce být viděná s Fran na veřejnosti a Franiny rodiče žijí odděleně.

17/26 Val's Boyfriend (65.)

Val si najdete nového přítele, a tak už nemá na Fran tolik času a kvůli tomu se Fran cítí osamělá. Val se sním rozejde, když její přítel začne osahávat Fran. C.C. se rozhodne dát výpověď u Maxwella a začne pracovat s novým (imaginárním) producentem.

18/26 Love is a Many Blundered Thing (66.)

Fran dostává Valentýnské přání od tajného ctitele, o kterém si myslí, že to je Maxwell. Na oplátku mu nechá udělat billboard s přáním pro něj. Když ale zjistí, že Valentýnku jí poslal Brightonův kamarád, snaží se billboard přemalovat.

19/26 Your Feets Too Big (67.)

Fran zjistí, že se jí zvětšily chodidla zrovna v době, kdy má být setkání modelek nohou. Má strach z toho, že vypadá stará (Sylvie se bojí také), a tak se rozhodne jít za plastickým chirurgem.

20/26 Where's the Pearls? (68.)
>
K Maxovi přijede známá celebrita Liz Taylor. Liz dá Fran důležitý úkol - dopravit perly do sejfu. Když Fran s perlami jede v taxíku praští se do hlavy a nic si nepamatuje. Problém je, že nikdo netuší, kde mohly perly skončit. Mimojiné si Fran myslí, že je Maxwellova manželka, a tak za ním vleze nahá do vany :-D

21/26 The Hockey Show (69.)
Fran začíná chodit s hokejovým hráčem NY Rangers Mikem VaVoem. Mike zjistí, že mu Fran nosí štěstí, a to si myslí až do té domy, než prohrají, když je Fran na zápase. Celý New York si potom myslí, že Fran nosí smůlu.

22/26 That's Midlife (70.)

Maxwellova nová show propadne a začne z toho mít krizi středního věku a to ještě dovrší to, že ho Fran porazí v tenise. Fran si myslí, že Max potřebuje jít k terapeutovi, a tak ho tam přivede pod záminkou, že terapeut potřebuje mluvit o Gracie. Dopadne to tak, že Max chce nechat divadla, obleče se jako 20-ti letý a dokonce si obarví svůj šedivý pramen vlasů :-D

23/26 The Cantor Show (71.)

V synagoze je nový hlavní zpěvák a Fran s ním chce jít na rande. Přivede ho do domu Sheffieldů, ale tam ho Max angažuje do své nové show (protože bývalého zpěváka přejel autobus). Sylvie a všichni ze synagogy jsou naštvaní, protože Garry přestane zpívat v synagoze a hrozí, že synagogu zbourají.

24/26 Green Card (72.)

Maxwell zjišťuje, že Brighton propadá z francouzštiny, a tak se rozhodne najmout mu učitele na doučování. Fran vybere mladého atraktivního Francouze. Ten se s ní zasnoubí, ale jak se zdá, je trochu do větru. Nakonec se zjistí, že se s ní zasnoubil jen kvůli tomu, aby dostal zelenou kartu.

25/26 Ship of Fran's (73.)

Fran plánuje dovolenou s Val - plavbu po Karibském moři (za účelemb balení chlapů). To se ale nelíbí Maxwellovi, a tak naplánuje s rodinou stejnou plavbu na úplně stejné lodi a to včetně Sylvie a babičky Yetty.

26/26 A Pup in Paris 1 (74.)

Fran má hlídat Vořecha, ale omylem ho odveze Maxwell s sebou do Paříže místo kufru. A tak Fran musí do letadla za Maxem a omylem odletí s ním. V Paříži si to společně užívají a když se chystají letět domů, něco se stane s letadlem. Max řekne Fran, ve strachu, že letadlo spadne, že ji miluje
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama