4.řada

1. prosince 2009 v 13:05
01/26 The Tart with Heart 2. (75.)
Ukáže se, že s letadlem nic nebylo, a Max "tu věc", co řekl v letadle odvolá. Fran si myslí, že si ji Maxwell váží jenom kvůli jejímu vzhledu, a tak se seznámí se slepcem, který může ocenit jenom její duši. Niles se snaží zjistit, co "ta věc" znamená. Gracie má psát sloh o ženě, která udělala zajímavou kariéru, a tak si vybere C.C.

02/26 The Cradle Robbers (76.)

Maggie se seznámí s 25-ti letým klukem, s čimž nesouhlasí Maxwell, ale Fran ho přemluví, že by se sním měli seznámit. A tak to dopadne tak, že Fran začne chodit s jeho kamarádem. Maxwell má problémy se sluchem, a tak se ho Fran a Niles snaží dokopad k doktorovi.

03/26 The Bird's Nest (77.)

Brighton musí udělat vědecký projekt, ale pořád neví co vymyslet. Když nevyjde plesnivé ovoce, zkouší zdokumentovat líhnutí ptačích vajíček. Dá to Fran na starosti a ta je omylem uvaří pod lampou, a tak Brightonovi hrozí, že bude muset do vojenské školy.

04/26 The Rosie Show (78.)

Po tom, co jde Fran na natáčení The Rosie O'Donnell Show a řekne tam vtipnou připomínku, Rosie ji požádá, aby u ní každý týden vystupovala. A tak je Fran slavná. Maxwell se bojí, že ji ztratí, a tak si vymyslí sen, ve kterém Franina babička předpovídá, že se Fran stane něco špatného, když bude dál natáčet.

05/26 Freida Needa Man (79.)

Tetu Fridu vyhodí z bytu. Nechce jít bydlet ke svému bohatému příteli Fredovi, protože by si myslel, že s ním je jenom pro peníze, a tak jde bydlet k Fran.

06/26 Me and Mrs. Joan (80.)

Fran se snaží dát dohromady Maxe s jeho otcem. Maxwell mu pořád nemůže zapomenou, že opustil jeho matku kvůli sekretářce. Nakonec si uvědomí, že jemu se děje skoro to samé s Fran.


07/26 The Taxman Cometh (81.)

Fran musí napsat daňový audit, a tak jí s tím musí pomáhat Maxwell, který má právě na starosti psa Jaye Lena (teda vlastně fenku, která si začne "románek" s Vořechem). Max je znepokojený z toho, že Brighton s ním nechce trávit tolik času jako dřív, a tak se to snaží napravit.

08/26 An Affair to Dismember (82.)

Fran má pocit, že její "vztah" s Maxwellem nikam nevede. A tak když přijede Maxwellův bratr Nigel a nabídne Fran ať spolu utečou, rozhodne se kývnou, protože si myslí, že v New Yorku už ji nic nedrží. Nakonec ale loď, kterou mají uéct, nestihne, a tak zůstane u Maxwella a zdá se, že toho nelituje

09/26 Tattoo (83.)

Maggie se chce nechat tetovat a tak jde za Fran, aby jí pomohla přemluvit jejího tátu. Fran nesouhlasí a nakonec vyleze, že má tetování. Musí si ho nechat odstranit, jinak nemůže být pohřebena na židovském hřbitově. Ale jak se zdá, tak Maxwella Franino tetování vzrušuje.

10/26 The Car Show (84.)

Maggie chce auto a tak zjistí, že jediná cesta k tomu ho mít, aby se Fran zúčastnila soutěže, kde ho může vyhrát. Problém je v tom, že Fran neumí řadit, a tak ji to Max musí naučit. Po cestě ale přejede zajíce a od té doby nechce řídit. Když jede Fran společně se C.C. a Maxem k Barbaře Streisand tak se musí rozhodnout: buď řídit aute a nebo přijít o setkání s Barbarou.

11/26 Hurricane Fran (85.)

Fran je rozhodnutá nestrávit Vánoce u Sheffieldů, ale vyjet si na dovolenou do Caribiku s Val. Když tam přijedou, je tam příšerný hurikán a všichni se o Fran bojí. To nutí Fran, Maxwella i děti vzpomínat na společné chvíle. -Jedná se o flashbackovou epizodu.

12/26 Danny's Dead and Who's Got the Will? (86.)

Za Maxwellem přijede jeho bohatá babička a když nebude všechno podle ní, vyškrtne Maxe z poslední vůle, a tak se Max snaží dostat Fran z domu, což se mu nepovede. Bývalý přítel Fran Danny Imperiali zemře a Fran potká na pohřbu vdovu, svoji dlouholetou rivalku Heather Biblow. Fran si uvědomí, že kdyby se něco stalo Maxwellovi, tak ji nikdo nebude považovat za jeho blízkou osobu. A tak se rozhodne odejít od Sheffieldů a začít pracovat v obchoďáku jako prodavačka kosmetiky.

13/26 Kissing Cousins (87.)

Fran má jít na svatbu za družičku, ale pořád nemá partnera, a tak jde do baru, kde se seznámí s atraktivním židem. Na svatbě ale zjistí, že to je její bratranec. Maxwell se rozhodne, že takhle to s Fran dál nejde, a tak jí zaplatí sezení u terapeuta.

14/26 The Fifth Wheel (88.)

Fran řekne její terapeut, aby se tolik nesnažila ve shánění mužů a aby chodila nenamalovaná a říkala svůj pravý věk. A tak jdou Fran, Val a dokonce i C.C. (která má depku, protože její internetový ctitel je Brighton) sami do baru. Ale C.C. i Val si najdou přítele, a tak si Fran připadá jako páté kolo u vozu.

15/26 The Nose Knows (89.)

Fran , Val a Yetta jdou do kina a vidí, jak se Dr. Miller, Franin terapeut, šťourá v nose. Když to Fran vypráví Maxovi, Max to pochopí špatně a myslí si, že se Dr. Miller šťoural někde jinde, a proto si ho jde podat.

16/26 The Bank Robbery (90.)

Yetta má nového přítele a Sylvia si kvůli tomu myslí, že jde po ní jenom kvůli jejím penězům, a proto jde zjistit do banky, jestli je všechno v pořádku. A Fran, která je naštvaná na Maxe kvůli faux pas na Valentýna, jde s ní. Ale když jsou obě v bance vtrhne tam trochu popletený lupič. Max se o Fran bojí a lituje toho, co provedl.

17/26 Samson, He Denied Her (91.)

Maxwell chce napravit něco, co pokazit před půl rokem. Fran si myslí, že je to "ta věc :)", ale ukáže se, že dostala od Maxwella jenom málo peněz. C.C. a Fran jdou k soudu zasedat do poroty. Jedná se o případ podobný tomu Franinýmu, a tak je Fran trochu zaujatá.

18/26 The Facts of Lice (92.)

Fran tlačí na Maxe, aby trávil více času s rodinou. Vrátí se ale předčastně, protože řádí epidemie vší a Fran i děti je chytnou. Fran si myslí, že Niles je vrah, ale ukáže se, že jen napsal hru.

19/26 Fran's Roots (93.)

Franin dosavadní život se může obrátit úplně naruby, když se potvrdí, že Sylvie není pravá matka Fran, ale je jí bohatá žena tmavší pleti. C.C. je v L.A. a někdo od ní chce koupit práva na seriál, což by znameno, že by se tam musela natrvalo přetěhovat - Niles je radostí bezsebe :)

20/26 The Nanny and the Hunk Producer (94.)

Maxwellova hra "Vdovec", která je o vdovci naprosto oddaném své mrtvé ženě, je nominovaná na 5 cen Tony. Ale hned po tom, co vyhraje, bulvární plátek otiskne vymyšlený příběh o Maxwellovi a Fran. Prý měli mít vztah ještě před tím, než Sarah zemřela. To naštve děti i Maxwella a ten si jde , spolus s Fran, stěžovat.

21/26 The Passed-Over Story (95.)

Po tom, co Max vyhraje 3 ceny Tony, může obsazovat i lepší hvězdy. A tak najme Morgan Faulkner se kterou mimochodem chodila Fran do školy a byly velké rivalky. Když se Maggie nedostane na vysokou, nabídne ji Morgen místo její asistentky, což se nelíbí Fran a ani Maxwellovi.

22/26 No Muse is Good Muse (96.)

Fran chce dokázat, že má stejný talent jako rocková hvězda "Tasha", která je mimochodem oblíbená zpěvačka Maggie a náhodou je ve městě. Fran se jí povede přivést domů a díky tomu, že má příšerně smolný život, Tasha použije Franin text do další své temné písničky.

23/26 You Bette Your Life (97.)

Maxwell produkuje charitativní aukci, kterou uvádí Bette Midler, protože výtěžek půjde na její charitu. Fran nábídne do aukce svoje služby chůvy na jeden den a vydraží si to pro svého synka Tom Rosenstein, nejbohatší muž v NY, který chce investovat do Maxwellovy hry 5 milionů. Jeho syn Keith je nadějný pianista, a tak ho Fran vezme do domova důchodců, aby tam zahrál starým lidem. Ale při jeho hraní zemře jeden starý pán, a tak už malý Keith nechce hrát. Gracie to však svým ženským šarmem vyřeší :).

24/26 The Heather Biblow Story (98.)

V seriálu Mladí a neklidní začne hrát Franina rivalka Heather Biblow. Fran se nechce jet na dovolenou na Haway se Sheffieldovými, protože jsou ty dovolené vždycky o tom samém. A tak místo toho jede s Val do Hollywoodu za Heather. Když se ale Heather nedokáže naučit nazpamět 4 věty, přijmou místo ní Fran. Fran se přestěhuje do domu Heather Biblow v Hollywoodu a Heather se stane Chůvou u Sheffieldů. Ale ne na dlouho, Fran zanedlouho také vyhodí.

25/26 The Boca Story (99.)

Sylvie a Morty podepsali nabídku na dům v Bocce a mají se tam přestěhovat. To ale překvapivě vadí Fran, která nechce aby se Sylvie odstěhovala. Ukaáže se, že nabídka byla falešná a žádný takový dům v Bocce nestojí. Niles má depku z toho, že jeho poslední svobodný kamarád se žení a on tam musí jít. Nakonec přemluví C.C. aby mu dělala doprovod.

26/26 Fran's Gotta Have It 1. (100.)

Maxwell jede do Londýna nabídnout Celine Dion účat v jeho hře. Fran se rozhodne jet za ním do Londýna a obnovit jejich "vztah". A tak i přesto, že Max ze začátku nesouhlasí, zažijí spolu krásný víkend. A možná by to dopadlo ještě líp, kdyby nezavolali z New Yorku, že Niles měl infarkt. Když jdou v New Yorku za Nilesem do nemocnice znovu po sobě vyjedou a kdyby je nenačapala C.C., tak kdo vi:-):-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama