5.řada

1. prosince 2009 v 13:06
01/23 The Morning After 2. (101.)
Max se bojí, že po tom, co se s Fran málem spolu vyspali, zrychlí se tempo jejich vztahu. A tak se rozhodne dá Fran nějakou práci, aby přestala myslet na svatbu. Nechá Fran předělat kuchyň, Fran ale jeho plán prokoukne a bojí se, že skončí sama.

02/23 First Date (102.)

Maxwell pozve Fran na první rande. Vezme jí na exkluzivní večeři s Eltonem Johnem a jeho přítelem ku příležitosti premiéry nového filmu o nich. Problém je v tom, že je to právě Fran, která kdysi zavolala na Eltona hu-u, což ho velmi pobouřilo a znechutilo. Nezbývá jí nic jiného, než se převléknout za Yettu. Mimojiné se C.C. snaží vyrovnat se Franiným kladným stránkám (kvůli tomu, aby okouzlila Maxe), a tak se snaží trávit více času s dětmi.

03/23 The Bobbie Fleckman Story (103.)

Po tom, co Brighton vyhraje soutěž, dostane šanci být ve videoklipu Briana Setzera, který se má natáčet v domě u Sheffieldů. S rockovou hvězdou Brianem Setzerem přichází i prezidentka nahrávací společnosti Bobbie Flekman (Fran Dresher - dvojrole). Bobbie a její asistentka Clotilde se pohybují po domě a to způsobí to, že Fran i C.C. žárlí na Maxwella.

04/23 Fransom (104.)

Fran potřebuje vydělat více peněz pro dárek pro Yettu, a tak přijme práci od C.C. - venčení Vořecha. V parku ale Vořecha ukradne zloděj psů a požaduje výkupné 20 000 dolarů. Fran a Val mají plán jak získat Vořecha zpátky, ale nakonec je také zajmou.

05/23 The Ex-Niles (105.)

Fran v žádosti o kredit kartu vyplní záměrně špatně kolonku o platu a když to vidí Niles, rozhodne se z domu odejít, protože si myslí, že mu Max platí málo. Odejde pracovat k Franině tetě Fridě.

06/23 A Decent Proposal (106.)

Maxwell si chce promluvit s Chevy Chesem o možné účasti v jeho show na Brodway, a tak jede s Fran do Atlantic City. Když se ale Maxwell snaží přemluvit Chevyho, vypadá to, že Chevy usiluje o Fran. Když jsou Fran a Chevy zavření v pokoji, Maxwell to nevydrží a vpadne tam. Ale ukáže se, že Fran s ním trávila čas jen proto, protože mu nosila štěstí při hraní karet.

07/23 Mommy and Mai (107.)

Za Fran a Val přijede nečekaná návštěva. Jejich dcera Mai-Ling, adoptovaná na dálku, přijede navštívit své dvě maminky. Její pobyt ale vyústí ve velkou hádku mezi Fran a Val o to, kdo je lepší matka. Ale když Brighton souhlasí s tím, že si Mai-Ling vezme, ukáže se pravý důvod její návštěvy - zelená karta.

08/23 Fair Weather Fran (108.)

Fran má depresi z toho, že i její babička se vdává dříve než ona. A tak se rozhodne, že přestane myslet na manžela, ale bude se raději soustředit na kariéru. Usmyslí si, že bude televizní rosničkou. V televizi ale rosničku nehledají, a tak se uchází o místo redakční komentátorky. Místo jí nakonec nedají, protože má za prvé příšerný hlas a za druhé tomu vůbec nerozumí. To ale netuší Maxwell, který se bojí, že Fran už mu Fran nebude dělat chůvu, a tak jdou společně s Gracie do studia Fran přemluvit, ať zůstane.

09/23 Educating Fran (109.)

Fran začne chodit se Magginým učitelem filosofie, ale řekne mu, že jí je 25. Steve ji, ale nakonec nechá, protože mu terapeutka poradí, ať chodí s někým starším - tak začne chodit se C.C. Max samozřejmě na Steva žárlí a je rád, když vztah mezi ním a Fran skončí.

10/23 From Flushing with Love (110.)

Když Fran říká, že jede s rodinou na Niagarské vodopády, Niles jí navrhne, aby vzala i Maxe a děti, protože Niagarské vodopády jsou nejlepší místo na žádost o ruku. Maxwell Fran dokonce požádá, ale Fran to neslyší a Maxwell si po pádu nic nepamatuje. Mimochodem to je ten díl, kdy se Niles tak zavrženíhodně spojí s Babcock :-D.

11/23 Rash to Judgment (111.)

Fran sebere kuráž a pozve Maxwella na druhé rande. Ale díky jídlu od Sylvie má hroznou vyrážku. A tak v průběhu jejich rande jde k doktoru, ale ten jí píchne špatnou injekci, a tak Fran nakyne do gigantických rozměrů :-D.

12/23 One False Mole and You're Dead (112.)

Když Maxwell pozve Maro Lenge do jeho domu, Fran ji omylem smyje její údajně pravé znamínko. Jako by to nestačilo - navíc to omylem vyzradí televizní reportérce.

13/23 Call Me Fran (113.)

Fran zjistí že její vztah s otcem je podobný jejímu vztahu s Maxwellem. A tak se na radu Dr. Millera rozhodne dům opustit. A to až do té chvíle, kdy jí Maxwell poprvé řekne "Fran".

14/23 Not Without My Nanny (114.)

Gracie je pozvaná svým spolužákem někam na střední východ. Fran musí jet sní, ale vypadá to, že si chce sultán chce nechat Fran navždy. Naštěstí přijíždí Maxwell a konečně řekne Fran, co k ní cítí (jo, a neodvolá to :)

15/23 The Engagement (115.)

Fran se bojí že si ji Maxwell nikdy nevezme, ale to jen do té chvíle, co jí Niles prozradí, že jí Max večet požádá o ruku. Když se Maxwell vrací z práce, přepadnou ho lupiči. Max se domů nevrací a Fran má o něj strach, a proto se ho vydá hledat.

16/23 The Dinner Party (116.)

Fran si myslí, že je ve společnosti oblíbená po tom, co ji Maxwell vzal poprvé na večírek jako svoji snoubenku. Ale když zjistí, že si za jejími zády z ní dělají lidé legraci, je nešťastná.

17/23 Homie-Work (117.)

Po tom, co přítel Yetty Sammy řekne Fran, že jeho synovec je raper, Fran ho navrhne Maxovi do jeho nové raperské hry. Ale nakonec se ukáže, že Irwin (Coolio) je ve skutečnosti pouze traper, a tak to vypadá, že Fran bude mít velký problém. Ale to jen do té doby, dokud z něj neudělá opravdového rapera.

18/23 The Reunion Show (118.)

Fran a Val jdou na středoškolské setkání. Fran má konečně snoubence, takže už se má čím chlubit a není tam jediná nezadaná. Ale po chvíli to vypadá, že zadaní jsou v tuto chvíli outsideři. Fran tam mimojiné potká i svého spolužáka Raye Barona (postava z Raymonda má každý rád).

19/23 Immaculate Concepcion (119.)

Maxwellův otec zemře a nechá podivnou závět. Všechno odkazuje své nemanželské dceři Concepcioni, o které nikdo dřív neslyšel.

20/23 The Pre-nup (120.)

Maxwell vyžaduje od Fran, aby podepsala předmanželskou smlouvu. Fran nechce, protože si myslí, že ji Maxwell nevěří. Ale Maxwell dá ultimátum: buď to podepíše, nebo se svatba ruší. Když se ale krátce potom Brighton zraní a Fran nechtějí za ním pustit, protože není příbuzná, Maxwell se rozhodne, že požádá Fran, aby děti adoptovala.

21/23 The Best Man (121.)

Za Maxwellem přijede jeho svědek - bratr Nigel. Když se ale zjistí, že Nigel měl dříve něco s Fran, vypadá to, že ze svatby sejde.

22,23/23 The Wedding (122.,123.)

Konečně je den před svatbou a Fran jde s Val a Sylvií nakupovat. Po cestě zpátky ale píchnou pneumatiku, a tak jim musí Max přijet na pomoc. Na svatbě všechno probíhá perfektně až do té chvíle, co Fran zjistí, že Maxwellova matka nechce přijet. Ale Maxwell ji vše vysvětlí, a tak se konečně vezmou. Na svatební cestě - dovolená na lodi - ale Fran spadne z lodi a Maxwell skočí za ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama