6.řada

1. prosince 2009 v 13:07
01/22 The Honeymoon's Overboard 3 (124.)
Po tom, co Fran a Max vyskočí z lodi, moře je vyvrhne na opuštěný ostrov oba živé. Snaží se tam přežít, zatímco se v New Yorku všichni strachují (až na C.C.-ta bere jako jasný fakt, že Fran je mrtvá). Maxwella ale na ostrově kousne nějaké zvíře a nebýt Fran, tak by asi umřel. Nakonec je Sylvia a C.C. letící v helikoptéře najdou.

02/22 Fran Gets Shushed (125.)
Když Fran a Maxwell spolu tráví svoji první společnou noc v New Yorku, Maxwell zasyčí na Fran, aby ji utišil. Ta se naštve a rozhodne se, že půjde k mamince. Nakonec se usmíří a jdou na večeři. Tam je ale čeká další problém. Uvíznou na toaletě a Max nutně potřebuje na záchod, ale nechce jít před Fran.

03/22 Once a Secretary, Always a Secretary (126.)
Když se Brighton zeptá Maxwella a Fran jestli může jet do Atlantic CIty, každý mu odpoví opačně. Fran je naštvaná, že Maxwell nebere její názor. Nijak to nezlepší, když Max řekne o Fran v televizi, že to je jeho Chůva. Mimoto se Fran snaží zapadnout do "vyšší vrstvy", a tak jde do klubu.

04/22 Sara's Parents (127.)
Na návštěvu přijíždí rodiče Sarah. Neví o tom, že Fran má v úmyslu adoptovat jejich pravnoučata, a tak se Fran snaží udělat na ně dobrý dojem, což se jí ale moc nedaří. Nejdříve jsou Sářiny rodiče silně proti, ale nakonec je oblomí.

05/22 Maggie's Boyfriend
(128.)
Maggie přivede na večeři svého přítele - modela, předvádějícího spodní prádlo. Zatímco Fran je s ním spokojená, Maxwell jím opovrhuje. Vyústí to v to, že Maggie chce s Michaelem bydlet.
06/22 I'm Pregnant 1 (129.)
Fran a Maxwell načapají Maggie a jejího přítele Michaele v posteli. Maxwell je naštvaný, ale tím to ještě nekončí. Maggie zjistí, že je možná těhotná, a tak jdou s Fran koupit těhotenský test. Když to Maxwell zjistí, pošle Maggie ke gynekoložce Dr. Reynolds, aby měli
jistotu. Ta řekne Maggie, že těhotná není, ale za to má podezření na těhotenství u Fran. Když to Fran běží říct tuto novinu Maxwellovi. Naž mu to stačí říct, Max řekne, že v je rád, že Maggie není těhotná, protože nechce doma žádné malé dítě. Fran je zklamaná. Niles se snaží koupit od C.C. auto a následně jí ho chce zase vrátit.

07/22 Mom's the Word 2 (130.)
Fran chce konečně říct Maxwellovi, že je těhotná, ale ten ji zase řekne, že děti nechce. Nakonec mu to řekne a pak uteče do parku. Tam se jí ale udělá špatně, a tak ji odvezou do nemocnice. Všichni se o dítě bojí a pak přichází Dr. Reynolds se špatnou zprávou.Niles a Yetta jdou do kina, ale navzájem se ztratí. C.C. si udělá z Nilese otroka.

08/22 Making Whoopi 3
(131.)
Dr. Reynolds řekne Fran, že těhotná není a ani těhotná nebyla, prostě došlo k omylu. A tak se Fran s Maxwellem rozhodnou, že se pokusí mít dítě. Pořád to zkouší, ale nevychází to. Maxwell jde do jednoho televizního pořadu a zrvona v tu dobu Fran ovuluje, a tak si to s Maxem rozdají při natáčení v šatně Whoopi Goldberg.

09/22 Oh, Say, Can You Ski? (132.)
Fran se pořád nedaří otěhotnět. Maxwell s Fran se proto rozhodnou trochu si odpočinout a jet lyžovat s prezidentem Clintonem. Tam se ztratí a při čekání na záchranu počnou dítě. C.C. si zlomí roku a klíční kost, a tak se o ní musí Niles starat.

10/22 The Hanukkah Story (133.)
Fran je zklamaná, protože Maxwell musí jet do Bostonu zrovna když chce slavit Chanuku a celou rodinou. Na cestě do Bostonu Maxwell změní názor, když si vzpomene na jeho osamělé prázdniny bez rodiny v dětství. Když telefonuje Fran, aby jí řekl, že přijede domů, jeho auto havaruje ve velké sněhové bouři. Když policie nemůže najít jejich auto, Fran začíná býát nešťastná.

11/22 The In-Law Who Came Forever (134.)
Franina teta Freida kupuje dům, ve kterém bydlí Sylvia a Morty a chce je vyhodit. Fran nechá nastěhovat rodiče k sobě, ale Maxwell nesouhlasí. To ale až do domy, kdy mu Sylvia začne vynahrazpvat jeho vlastní matku. Fran trochu žárlí, a tak se snaží urovnat věci mezi Sylvií a Freidou-je to jediný způsob jak dostat její rodiče z domu.

12/22 The Fran in the Mirror
(135.)
Rodney Pembrook, Maxwellovo kamarád z vysoké, přemluví nic netušící Fran aby mu napsalal šek na milion dolarů. Když Fran zjistí, že Rodney zkrachoval, chce šek zptáky, ale nakonec si ho nevezme, protože mu chce dát druhou šanci. To se ukáže jako dobrý tahm protože Maxwell nakonec zbohatne.

13/22 The Yummy Mummy
(136.)
Brighton jede s Fran na návštěvu Harvardu. Když tam přijedou jeho kamarádi si myslí o Fran, že to je kus, což Brightona pohoršuje a nechce, aby s ním Fran někam jezdila. Niles žárlí, protože C.C. randí s jiným mužem. Fran a Max se dozví, že budou mít dvojčata - kluka a holku.


14/22 California Here We Come 1 (137.)
Všichni jsou nadšeni když je Maxwellovi nabídnutá práce v L.A a to znamená, že se tam budou muset přestěhovat. Akorát Fran trochu znepokojuje reaknce Sylvie na její odchod.

15/22 Ma'ternal Affairs 2
(138.)
Když Fran zjistí, že její matka má poměr s pohledným doktorem, rozhodne se, že musí dát věci mezi jejím otcem a matkou dopořádku. To je první díl, ve kterém se objeví Morty Fine.

16/22 The Producers 1
(139.)
Fran zjistí, že Niles je zamilovaný do C.C., ale bojí se jí říct co cítí, protože si myslí, že ona by se nikdy do sluhy nazamilovala. A tak s Fran vymyslí plán. Niles bude produkovat hru a tím má ohromit C.C. To se ale zvrtne, když C.C. na konci požádá o ruku.

17/22 The Dummy Twins 2 (140.)
C.C. Nilese odmítne a posmívá se mu. Po tom, co jí Nilese vynadá skončí spolu v posteli. Když je Dr. Reynolds na dovolené zastupuje jí její sestra. Ta poradí Fran a Moxovi, aby se zkusili chvíli starat o platová miminka a tím si nacvičili starání se o opravdová dvojčata.

18/22 Yetta's Letters 3
(141.)
Fran zjistí, že Yetta měla kdysi na palubě lodi románek s jedním mužem. Potom si dlouhou dobu psali dopisy. Fran dostane nápad, že by z dopisů mohla být dobrá divadelní hra, a tak jí doporučí Maxovi. Ze hry se stane velký hit.

19/22 Maggie's Wedding (142.)
Michael, přítel Maggie, dostane práci v cizině a chce, aby tam s ním jela Maggie, a tak ji požádá o ruku. Ačkoliv s tím Maxwell nesouhlasí, Maggie řekne ano, a tak se koná velká svatba an kterou dorazí i Barbara, Franin idol. Bohužel ta jí ale propásne když leží v nemocnici, kvůli kontrakcím - ale to je pouze falešný porod.

20/22 The Baby Shower (143.)
Věštkyně řekne řekne Fran, že Maxwell skončí v psteli s modrookým nohatým stvořením, a dovtípí se, že to je C.C. A tak se Fran i Niles vydají do Californie za ním. Z modrookého stvoření se nakonec vyklube Niles. Brighton oznamuje, že si chce dát na rok pauzu a procestovat Evropu, z čehož Maxwell zrovna moc nadšený není.

21,22 /22 The Finale (144., 145.)
Koná se roční výročí svatby Maxwella a Fran. Na slavnosti znovu požádá Niles C.C. o ruku, ale tam neví co má říct, a tak uteče pryč. Ve výtahu jí dohoní Fran, ale obě tam uvíznou. Ještě ke všemu začíná Fran rodit. Niles je nakonec vysvobodí z výtahu a ta se svatbou souhlasí. C.C. je ale pořád špatně, a tak si myslí, že to svatba uspíší, a proto se vezmou na porodním sále. Tam ale C.C. doktor oznámí, že je těhotná. Fran se narodí dvojčata Jonáš Samuel a Eva Kateřina. Maggie odjíždí do Evropy s Michaelem a Brighton jede s nimi, protože si chce dát na chvíli voraz a zjistit, kdo vlastně je. Ostatní se stěhujou do L.A., kde nabídli Maxovi natáčení filmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama