postavy

1. prosince 2009 v 13:29
fran_menuFren Fajn
Fren Fajn pracuje v obchode pro nevěsty ve Flushing v Queens a její zaměstnavatel je její snoubenec a ten jí opustí kvůli jiné…Fren se ocitá bez páce a na ulici ,rozhodne se prodat svůj poslední Make-Up.Jde do domu ovdovělého bohatého Brodwayského producenta Maxwella Sheffielda.Fren se mu na první pohled zalíbila a najal jí jako chůvu svých tří dětí.Meggí,Brightona a malou Grejsí .Postupně se do chůvy zamiloval a po 5 letech ji požádal o ruku a měly spolem dvě malé děti-kluka a holku!
Dabing:Magda Reifová
charles_menuMaxwell Sheffield
Maxwell je Broadwayský producent několika úspěšných her, ačkoliv jeho největším rivalem je Andrew Lloyd Webber. Vždycky ho děsně vyprovokovalo to, že odsoudil muzikál Cats (Kočky) a Andrew na tom pak vydělal jmění. Slečnu Fajn najal jen na zkoušku, ale i když udělala spoustu chyb ne vyhodil ji. Jen jednou,ale prosí ji aby se vrátila .Po 5 letech ji pozve na 1.rande a pak požádá o ruku.
Dabing: Zdeněk Mahdal

daniel_menuNiles
Niles je sluha a většinu života pracuje pro Maxwella. Byti sluhou je v Nilesově rodině tradicí, jeho otec i dědeček také sluhy byli a navíc byli i asociaci pro sluhy. Niles se do ní také dostane. Přesto že Niles nemá C.C. rád ale ve skrytu duše ji miluje .Když Maxwell najal Fran, Niles si s ní hned padl do oka.Niles je hrozně zvědavej a to je jeho nejhorší vlastnost. Jednou Niles s C.C. skončí v postely a pak ji požádá o ruku.C.C. uteče ale pak s Fran uvíznou ve výtahu a jak je vysvobodí C.C. si Nilese vezme.Niles je napůl Francouz,řekl to když se měla Maxvellova sestra vdávat!
Dabing: Vladimír Čech


lauren_menu
C.C. Babcook
C.C.je Maxwellova pracovní partnerka už 20 let. Také doufá, že po smrti jeho manželky se do ní Maxwell zamiluje a vezme si ji. Do jejího plánu ale značně nepasuje Fran, protože jak se zdá, tak má Max oči jenom pro ni. Její nejsilnější stránkou je humor, ač úmyslný nebo neúmyslný.Niles je ten, který má slečnu Babcock snad nejméně rád ze všech, celou dobu se pořád pošťuchují a urážejí. Ale Niles je právě ten, se kterým C.C. nakonec skončí. Po strávené noci C.C. otěhotní a dokonce se s Nilsem (po tom, co ho C.C. odmítla) vezmou na porodním sále kde Fran rodí…
Dabing: Miroslava Součková
´

nicholle_menu
Meggí Sheffield
Margaret je nejstarší dcera Maxwella a Sarah . Nejdříve byla rozpačitá a zoufalá z toho, že by se do ní žádný kluk nemohl zamilovat. Pořád se hádá a pošťuchuje se svým bratrem Brightonem, o kterém si myslí, že to je pitomec. Po tom, co Fran nastoupila v domě jako chůva, se tichá šedá myška Maggie, proměnila v krásnou slečnu, až neuvěřitelně podobnou své matce (jak řekl Maxwell). Maggie zdárně prošla pubertálními léty a nakonec se vdala za modela převádějícího spodní prádlo. Maggie se svým manželem přestěhuje do Paříže, kde má Michael pracovat.
Dabing: Anna Suchánková
benjamin_menu Brighton Sheffield
Brighton je prosřední dítě Maxe a zároveň jeho jedinný syn. Brighton je tak trošku vypočítavý a majetnický. Pro peníze by si doslova nechal vrtat koleno. Jedinné co mu chybí je holka, kterou neustále hledá a hledá. Často se je právě snaží nalákat na svoje peníze. Stejně jako jeho otec chce být jednou producentem. Yeta mu neřekne jinak než Schlomo. Ještě než přišla do domu Fran, byl nevychovaný fracek, který vyhnal každou předcházející chůvu.
Dabing:Tomáš Materna

Od dílu 3.24 Vojta Kotek
madeline_menuGrejsí Sheffield
Gracie je nejmladší členkou rodiny Sheffieldů. Do té doby než Fran začala pracovat v domě, byla Gracie nejvíce postižená smrtí svojí matky. V šesti letech musela chodit k terapeutovi. Ze sezení se hodně naučila a poznatky používá na "určování diagnóz" u lidí ve svém okolí. Potom přišla Fran stejně jako u Maggie se hned skamarádily. Kvůli Fran už Gracie nemusela chodit na terapie tak často, jako dřív. Ve skutečnosti Fran jí vlastně zastupovala matku. Byla na ni tak závislá, že dokonce jednou za náí utekla do Flushingu.
Dabing: Rozita Erbanová
renee_menuSylvie Fajn
Sylvia je Franina matka. Jediné co chce, je aby se její dcera Fran provdala a aby jí porodila vnoučata. Často kvůli tomu popichuje nejen Fran, ale i Maxwella. Žije v bytě ve Flushingu v Queensu spolu s Mortym, a otcem Fran. Zvláští je, že Morty se v seriálu skoro vůbec neobjevuje a když ,tak jen jeho paruka. Sylvie má jedem hrozný zvyk a tím je jídlo. Jednou dokonce přišla brzy ráno k Fran a chtěla, aby jí Niles udělal něco k jídlu.
Dabing:Marie Vránová
ann_menuYetta
Yetta je Sylviina matka a Franina babička. Může ji být tak něco kolem osmdesáti nebo devadesáti. V mládí žila bouřlivým životem a stejně tak i teď. V domově důchodců, kde bydlí si našla nového snoubence (kterého si ale v seriálu nikdy nevzala). Yeta je trochu sklerotická a občas zmatená. Je to vášnivá kuřačka, která svým zlozvykem odnaučila Brightona kouřit.
Dabing: ?
rachel_menuVal Torielo
Val je Franina praštěná kamarádka. Která je trochu hloupá ale jednou díky práškům na chytrost bude trochu chytřejší ale jen na chvíli.Jednou bude Fran s Val bydlet v domě kde jsou skoro samý gayové!Val si jednou najde přítele ale ten má vetší zájem o Fran nakonec se sním rozejde.Val s Fran jednou adoptovaly dceru May Ling a budou se kvůli ní hádat.
Dabing: ?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zuza zuza | E-mail | 24. ledna 2010 v 16:08 | Reagovat

moc se mi líbí seriál chuva k pohledání
:-D

2 verca verca | 3. března 2010 v 11:41 | Reagovat

jj me se taky libi serial chuva k pohledani je to proste super.
:-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

3 lucka lucka | 3. března 2010 v 11:42 | Reagovat

no teda me se vubec nelibi ted serial je strasne odpornej fuuuuuuuuuuuuujjjjj :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!  :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama