Leden 2010

lední speciál -HIGH SCHOOL MUSICAL!

22. ledna 2010 v 16:23 zajímavosti
AHOJDA ! MÁM DEN PO NAROZKÁCH A CÍTÍM SE JAKO ZNOVU ZROZENÁ I KDYŽ SKONČILA CHUVA FINE! ROZHODLA JSEM SE PRAVIDELNĚ PSÁT SPECIÁLY K MĚSÍCUM KTERÉ SE TŘEBA NEMUSÍ TÝKAT MILEY ALE JEJÍCH KAMARÁDEK ATD A LEDEN JE O HIGH SCHOOL MUSICAL ALE NA UNOR SE PŘIPRAVTE NA H20 STAČÍ PŘIDAT VODU PP!HSM1 CO TO VLASTNĚ JE ??

high school musical1 Je o střední škole a několikati hrdinu například Vanessa Hudgnes jako Gabriela Montez Která si hned na začátku zaspívá se Zacem Efronem čili Trojem Blotnem
gabriela totiž nastupuje jako uplně nová do školy, všichni jí přivítají s otevřenou náručí až
na Ashley Tisdale Sharpay Evens blondatou a krásnou slečnou jenomže namyšlenou a necitlivou která má bratra Ryana Evense . Gabrirela se do Troje velice zamiluje on doní také jednou jim vzkříží cesty zpěvu a baskedbalu ale vše dobře dopadne a zustanou spolu .http://msnbcmedia4.msn.com/j/msnbc/Components/Photos/070204/070204_musical_hmed_8p.hmedium.jpghsm2 .......

high school musical 2 je o horkém létu kdy si gabriela troy a další hledají brigádu vše sharpay zařídí Trojovii aby se zblížili ale to netuší že její máma pozve i gabrialu a další spolužáky . Sharpay to ale nevzdává a dál se o troe pokouší gabriela je smutná protože se troy venuje Sharpay a baskedbalu více než jí všechno mu ale dojde pomocí svých kamarádu bez kterých by se určite neobešel a s Gabrielou na konci zaspívají nádhernou písničku .
http://princessandherpets.files.wordpress.com/2007/09/nicole7.jpghsm3...

high school musical3 je o nekonečně těžkém rozkodnutím na vysokou vědí že se musí rozloučit a tak je to všechny moc mrzí v hsm3 se děje moooooc věcí Troy vyhrajou baskedbal a to hned potom pořádně oslavý potom Kelsi která hraje na piáno všechny zapíše do školního muzikálu všechno nejdřív skřípe ale všechno zase bude v normálu .moje nejvetší dojetí

13. ledna 2010 v 20:40
ahojky lidičky chtela bych vám napsat o mých pocitech at se sváma mužu o něco podělit ..... Zrovna ted sem uplně dojatá koukala jsem se na uplně poslední díl chuvy k pohledání a jen si tak říkám , že nic nevydrží vdečne , že všechno skončí jen mrknutím oka a hned začne zase něco nového ... Já vým , že chuva k pohledání je z roku 1993-1999 Ale i tak vyjadřuji poklonu všem co se naní podílely byla to obrovská koule smíchu lásky a dramatu stou nejlepší producentkou a také herečkou v hlavní roly Fran Drescher , když si tak vzpomenete když se rozhodla se svým manželem tento užasný seriál natočit v roce 1993 a ted je rok 1010 uvědomíte si , že opravdu všechno velice ale velice utíká chci tím říct , že když se vžijete do nejakého seriálu a realitní život se vám vymkne z rukou těžko potom stravujete ztrátu a né jen seriálu ale také třeba někoho koho máte rádi a na kom vám velice záleží . Když máte depresi nebo strach za kým dete? co udeláte jak se dáde do pořádku??? odpevěd je SMÍCHEM ano přesně tak zasmějete se aje to v pohodě . za těch pitomejch let , měsícu , dnu jsem zjitila jednu věc : MĚLA BYCH SI VÁŽIT TOHO CO MÁM A TĚCH CO MÁM , PROTOŽE I , KDYŽ JE TED ZROVNA NEPOTŘEBUJI JEDNOU V ŽIVOTĚ JE POTŘEBOVAT BUDU A ONI MI HROZNĚ POMUŽOU ... Občas je dobré si sahnou na dno jako vždycky říkává moje třídní učitelka! realitní život je krutý , ale zaleží na tom jaký si ho udeláme mi né ostatnÍ my máme v rukou náš život a musíme se rozhodovat jakou cestou pujdeme . myslím si , že týden ztrátou mého nej seriálu obrečím ale pak už mi to bude jedno přece jenom VŠECHNO KONČÍ . udeláme krok do budoucnosti a co zjistíme ? , že všechno bude jinak Nic není nastálo. Kdybych měla nazvat tohle co jsem napsala několika názvy znělo byto : POCITY ZTRÁTA NOVÝ ZAČÁTEK TOHLE JÁ TET NOSÍM V MÉM SRDCI A CO TAM NOSÍTE VY ???? JESTLI CHCETE NAPIŠTE DO KOMENTÁŘU DEKUJI , ŽE CHODÍTE NA MUJ BLOG A LÍBÍ SE VÁM TU AHOJ A HEZKÝ ZBYTEK VEČERA :-) p.s: omlouvám se že to není o miley a jestli jsou tam chyby tak taky sorry !

fotografie3

3. ledna 2010 v 17:59

CD

2. ledna 2010 v 18:40 zajímavosti

to je obálka novýho alba miley cyrus- party in the usa!


už jako každá celebryta!!

2. ledna 2010 v 10:27 zajímavosti


Každý si myslí že Miley bude jiná ale není!!!! začína se chovat jako každá celebryta ! Měla by se ovládat ! já ale Věřím tomu že se Miley zlepší už kvulï nám fanouškum ! !!!
těch fotek je výce ale nehcci je sem dávat pa!

demi lovato-la la land

1. ledna 2010 v 18:49
a co má demi společného s miley ? jsou to kamarádky a tenhle sonk zbožnuju ale nikde ho nák nemužu stáhnout do mobilu atd jojojo to naštve!!!! určo poslechněte!
P:F 2010!

1. ledna 2010 v 15:39